اروپاانگلستانبرج ساعت بیگ بنساختمان بیگ بنساعت بیگ بنساعت بیگ بن در لندنساعت بیگ بن کجاست ؟ساعت بیگ بن لندن

ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا


ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا

ساعت بیگ بن لندن

در این مقاله از مجله گردشگری تاپ تراول شما را با بزرگ ترین برج ساعت دنیا بنام برج ساعت بیگ بن لندن در کشور انگلیس آشنا خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این مکان بدایند.

برج ساعت Big Ben به عنوان یکی از جاهای دیدنی لندن محسوب می شود که سالانه گردشگران زیادی جذب خود می کند پس اگر قصد سفر به شهر لندن را دارید بازدید از این برج را فراموش نکنید.

ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا

هیچ چیز بیشتر از برج ۹۷ متری که خانه‌ ی ساعت غول‌ پیکر که مشهور به Big Ben است، نمی‌تواند لندن را تعریف کند. ساعت بیگ بن به اندازه تاور بریج در لندن مشهور است. صدای زنگ بیگ بن در سراسر جهان به عنوان زمان پخش رادیو بی بی سی (‌BBC) شناخته شده است.

 در زیر این ساعت و در امتداد رود تایمز قرن‌ها است که ساختمان پارلمان محل کابینه دولت بریتانیا است. تورهای مربوط به ساختمان پارلمان یک شانس منحصر به فرد را به بازدیدکنندگان می‌دهد که به صورت زنده مناظرات و بحث‌ های سیاسی را از نزدیک مشاهده کنند.

ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا

برج ساعت کاخ وست مینستر که در یکی از ضلع های ( ضلع شمال شرقی ) ساختمان پارلمان لندن قرار دارد به نام برج ساعت بیگبن در جهان شناخته می شود در اصل بیگ بن نام یک زنگ خیلی بزرگ که وزن آن در حدود 13 تن است گفته می شود که در داخل این برج قرار داده شده است که سر هر ساعت شروع به زنگ زدن می کند. این برج در کشور انگلیس رسما به نام برج سنت استفان یا کاخ وست مینستر شناخته می شود.

این ساعت از 21 اوت 2017 جهت تعمیرات خاموش شده است و بعد از بازسازی قرار است در سال 2020 نصب و راه اندازی شود.


مقالات بیشتر درباره لندن بخوانید :


 

ساعت بیگ بن لندن ، بزرگ ترین برج ساعت در دنیا


   تبلیغات    

                 تور کیشمنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن