عمومی

رفع ایراد تفاوت نمایش سایت در مرورگرهای مختلف

چرا برخی از سایت ها در مرورگر کروم یا فایرفاکس یا اینترنت اکسپلور و یا حتی مرورگرهای اختصاصی ios  با ایراد بارگزاری می شوند؟ بسیاری از سایت ها چنین مشکلی دارند که به علت ضعف در ریسپانسیو بودن سایت اتفاق می افتد. یک وب سایت واکنش گرا علاوه بر اینکه باید در تمامی دستگاه ها مثل لپ تاپ و موبایل بدون مشکل و کامل بارگزاری شود ، باید با تمام مرورگرها نیز سازگار باشد.

یک ابزار جالب وجود دارد که نوع مرورگری که کاربر با آن به یک سایت وارد شده را تشخیص می دهد. شما می توانید به صورت رایگان با ابزار تعیین نوع مرورگر ، تشخیص دهید که مرورگری که با آن به سایت وارد شده اید چیست.

معمولا افرادی که از سیستم های مدیریت محتوای وردپرس یا جوملا برای طراحی سایت خود استفاده می کنند به دلیل نصب قالب های آماده با چنین مشکلاتی مواجه می شوند ، البته برخی از چنین ایراداتی کاملا بی خبر هستند. شما هم اگر تاکنون وضعیت و نحوه نمایش سایت خود در مرورگرهای مختلف را بررسی نکرده اید ، همین حالا سایت خود را در 3 یا 4 مرورگر متفاوت بررسی کنید.

برای سازگاری سایت با تمام مرورگرها باید از یک متخصص طراحی سایت یا متخصص سئو که تجربه بالایی در ui  و ux دارد کمک بگیرید. به دلیل اینکه نوع برنامه نویسی مرورگرهای مختلف با هم متفاوت است ، برای مثال فایرفاکس با کروم تفاوت های فاحشی در ظاهر و ساختار و نوع برنامه نویسی دارد ، سورس کد سایت شما باید دارای بخش هایی برای سازگاری با تمام مرورگرها باشد. برای استخراج سورس کد سایت کلیک کنید و سورس کد هر سایتی را که مایلید ، رایگان مشاهده و دانلود نمایید.

اگر از وردپرس یا جوملا استفاده می کنید ، پیش از انتخاب قالب ، حتما پیش نمایش قالب را در تمامی مروگرها چک کنید و مطمئن شوید که در همه مرورگرها و همه دستگاه ها به خصوص موبایل ، سایت واضح و دقیق بارگزاری می شود و در نمایش آن مشکلی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن