دسته‌ها
بهترین شهر های ساحلی خلیج سان فرانسیسکو شهر ارواین شهر برای رؤیاپردازان شهر سن دیگو شهرهای معروف آمریکا قیمت متوسط منزل فرمونت کشور آمریکا

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا


این بار به بهترین معرفی بهترین شهر کالیفرنیا میپردازیم. حالا چرا کالیفرنیا؟

شاید باید گفت که بیشترین دلیل انتخاب کالیفرنیا علاقمندان ایرانی که به این کلان شهر دارند باشد. در اینجا میتوانیم به ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا اشاره داشتیم، البته معیار انتخاب می تواند فقط درباره گردشگری این ایالت باشد. با ما همراه باشید.

۱ – Fremont

فرمونت، یکی از محبوب ترین مکان ها برای پیدا کردن خانه در ناحیه خلیج سان فرانسیسکو است. این منطقه با ساکنان مهربان، سالم و مرفه، به میزان بسیار زیادی مطلوبیت پیدا نمود که اخیراً توسط وبسایت WalletHub به عنوان یکی از شادترین مکان ها برای زندگی در آمریکا و توسط وبسایت NerdWallet نیز به عنوان یازدهمین شهر برتر برای جویندگان کار در آمریکا معرفی شد. بر اساس گفته وبسایت AreaVibes، شهر فرمونت نیز به دلیل کم بودن میزان جرم در آن، بازار مسکن پایدار و هوای آفتابی، استثنایی است.

جمعیت: بر اساس اطلاعات وبسایت شهر فرمونت، و برابر برآورد انجام شده جمعیت این شهر تقریباً ۲۲۶،۵۵۱ نفر است.

قیمت متوسط منزل فرمونت: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در فرمونت، ۹۵۰،۰۰۰ دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۲ – Irvine

شهر ارواین، در بخش اورنج کانتی در کالیفرنیا واقع شده است. ارواین یک شهر مرفه است که بدلیل بازار کاری مناسب، فضای دوستانه خانوده ها، محیط امن و آب و هوای مطلوب شناخته شده است. علاوه بر این، وبسایت AreaVibes ادعا می کند که شهر ارواین به دلیل دارا بودن امکانات زیاد و بازار مسکن پایدار، استثنایست. همچنین، بر اساس مطالب مندرج در وبسایت WalletHub، این شهر کالیفرنیای جنوبی سومین مکان شاد برای زندگی در امریکا است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر ایرواین ۲۱۲،۳۷۵ نفر است.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در ارواین، ۹۵۰،۰۰۰ دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۳ – Los Angeles

لس آنجلس یک شهر برای رؤیاپردازان است. این کلان شهر وسیع ایالت کالیفرنیا، چیزی برای همه دارد. از سالن مشاهیر هالیوود تا تعداد بی شماری استودیوی های تولیدی هالیوود در لس آنجلس موجود می باشد، همچنین، شهر لس آنجلس مرکز صنعت تهیه فیلم و سرگرمی ایالات متحده است. بعلاوه، این شهر به دلیل داشتن امکانات متعدد یک شهر بزرگ، هوای آفتابی و بازار مسکن پایدار، دارای رتبه بسیار بالایی از نظر وبسایت AreaVibes می باشد. شهر لس آنجلس یک مکان مناسب برای افرادی است که در خارج از منزل، در رستوران های سطح جهانی و یک فضای بین المللی واقعی لذت می برند.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر لس آنجلس ۴ میلیون نفر است و مشهورترین شهر ایالت کالیفرنیا می باشد.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر لس آنجلس، ۸۲۵،۰۰۰ دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۴ – Mill Valley

این شهر در ۱۴ مایلی سان فرانسیسکو واقع شده است، و به علت داربودن امکانات رفاهی، بازار مسکن پایدار و میزان جرائم پایین، استثنایی در نظر گرفته شده است. پارک های فراوان شهر، محیط اطراف زیبا و نزدیکی و تقریباً نزدیک بودن به سان فرانسیسکو، این شهر را یک گزینه مشهور برای مسافران شهر سان فرانسیسکو نموده است. اخیراً، میل والی به عنوان یکی از امن ترین شهرهای ایالت کالیفرنیا، و همچنین به علت داشتن برخی از مدارس برجسته دولتی، توجه افراد را به خود جلب نموده است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر میل والی ۱۳،۹۰۳ نفر است.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر میل والی ۱.۶ میلیون دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۵ – Palo Alto

در حالی که داشتن یک خانه در شهر پالو آلتو مطمئناً برای شما هزینه زیادی در بر دارد، ساکنان این شهر کالیفرنیای شمالی به شما می گویند که این خانه ها ارزشش را دارند. این شهر که در مرکز سیلیکون ولی واقع شده است، مکانی برای تعداد بسیار زیادی از شرکت های تولیدکننده، موزه های خانواده محور و یک منطقه دارای مدارس با رتبه بندی بالا است. وبسایتAreaVibes رتبه بالایی از نظر هوای آفتابی آن، امکانات عالی، سیستم آموزشی شگفت انگیز و میزان بسیار  پایین جرائم، به شهر پالو آلتو اختصاص داده است. علاوه بر این، اخیراً نیز وبسایت Livability شهر پالو آلتو را جزو ۱۰ شهر برتر در آمریکای شمالی برای خانواده ها نامیده است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر پالو آلتو ۶۴،۴۰۳ نفر است.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه لیست مسکن ​برای یک خانه در پالو آلتو، ۲.۴ میلیون دلار بوده است.بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۶ – San Diego

شهر سن دیگو، بدلیل آب و هوای گرم آن، رستوران های برجسته و سواحل بی نظیر آن، بدون شک یکی از بهترین شهر های ساحلی برای خرید خانه در ایالت کالیفرنیا است. بر اساس مفاد مندرج در وبسایت WalletHub، همچنین، این شهر هفتمین مکان شاد برای زندگی در آمریکا است. وبسایت اخبار ایالات متحده امریکا، شهر سن دیگو را همراه با گستردگی وسیعی از گزینه های فعال در فضای باز، محله های متمایز، کیفیت بالای زندگی و بازار کار سالم، معرفی می کند و آن را جزو ۲۲ مکان برتر برای زندگی در این کشور نام می برد. وبسایت AreaVibes ادعا می کند که سن دیگو یک شهر بسیارخوب، با بسیاری از امکانات محلی، آب و هوای آفتابی و یک بازار مسکن پایدار است.

جمعیتشهرسن دیگو که دومین شهر بزرگ در کالیفرنیا و هشتمین شهر بزرگ در کشور است، جمعیت آن ۱،۳۳۹،۰۰۰ نفر می باشد.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهرسن دیگو ۶۸۰،۰۰۰ دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۷ – San Francisco

سان فرانسیسکو یکی از شهرهای معروف آمریکا به خاطر وجود پل گلدن گیت تا قطارهای زیرزمینی برقی می باشد. افرادی که به دنبال یک محیط شلوغ شهری، رستوران های عالی و یک بازار شغلی پر رونق هستند، این ویژگیها را در سان فرانسیسکو پیدا می کنند. اخیراً، این شهر توسط وبسایت Bay، به عنوان چهارمین مکان شاد برای زندگی در امریکا و سی و چهارمین شهر برتر در ایالات متحده برای افرادی که به دنبال کار می گردند، نامگذاری شده است. همچنین، وبسایت AreaVibes رتبه بالایی را به شهر سان فرانسیسکو بدلیل بازار مسکن پایدار، درآمد سرانه بالا، آب و هوا و امکانات رفاهی خوب آن داده است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر سان فرانسیسکو که چهارمین جمعیت پر جمعیت ایالت کالیفرنیا است ۸۶۰،۰۰۰ نفر است.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر سان فرانسیسکو، ۱.۳ میلیون دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۸ – San Jose

کسانی که بدنبال یک محل شاد و سالم برای تهیه منزل هستند، آن را در سن حوزه پیدا خواهند کرد. در واقع، با توجه به آخرین مطالعه انجام شده توسط وبسایت WalletHub، این شهر ایالت کالیفرنیا دومین مکان شاد برای زندگی در امریکا است، و دارای رتبه اول در ایالات متحده امریکا بدلیل سلامتی عاطفی و فیزیکی کلی آن می باشد. بر اساس مطالب وبسایت AreaVibes، همچنین، این شهر دارای قابلیت زیست بسیار عالی، امکانات رفاهی خوب، هوای آفتابی و بازار مسکن پایدار است. بازار کار قوی این شهر و رشد چشمگیر جمعیت آن، دو دلیل دیگر برای این موضوع است که در سال ۲۰۱۷ شهر سن حوزه توسط وبسایت U.S. News به عنوان سومین مکان برتر برای زندگی در آمریکا نامگذاری شده است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر سن حوزه که دهمین شهر بزرگ در ایالات متحده امریکا است، ۱،۰۰۰،۵۳۶ نفر است.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر سن حوزه، ۷۸۸،۰۰۰ دلار بوده است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۹ – Santa Monica

آب و هوای آفتابی سالانه، خیابان های قابل پیاده روی و فاصله تقریباً نزدیک این شهر به لس آنجلس، این شهر کالیفرنیای جنوبی را به عنوان یک جامعه ساحلی فوق العاده برای ساکنان آن نموده است. وبسایت Livability.com برای چندمین سال، شهر سانتا مونیکا را جزو ۱۰۰ مکان برتر برای زندگی در آمریکا نامیده است. همچنین، در سال ۲۰۱۶ مرکز پر جنب و جوش این شهر در فهرست ۱۰ مرکز برتر شهر از نظر قابلیت زیستی منظور شده است. بر اساس نظریه وبسایت AreaVibes، با وجود یک بازار مسکن گران قیمت، شهر سانتا مونیکا بدلیل داشتن امکانات رفاهی عالی، سواحل دیدنی و جذاب و آب و هوای گرم، طیف وسیعی از جمعیت را به خود جذب می کند.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر سانتا مونیکا ۸۹،۷۶۳ نفر می باشد.

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر سانتامونیکا، ۲ میلیون دلار بوده است.بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

۱۰ – Santa Rosa

متخصصین در امر نوشیدنی ها و مواد غذایی آنچه را که بدنبال آن هستند، در مرکز نوشیدنی های جالب، یعنی شهر سانتا رزا پیدا می کنند. این شهر دقیقاً در شمال سان فرانسیسکو واقع شده است؛ و بر اساس وبسایت AreaVibes، این شهر آرام، یک مکان بسیار قابل زیست برای تهیه منزل را ارائه می کند. شهر سانتا رزا دارای رستوران های شگفت انگیز، فروشگاههای باور نکردنی، بازار مسکن پایدار، آب و هوای آفتابی و تعداد زیادی از امکانات پیشرفته و عالی است. همچنین، وبسایت WalletHub شهر سانتا رزا را به علت فراهم نمودن سلامت احساسی و رفاه فیزیکی برای ساکنان خود، به عنوان نهمین مکان شاد برای زندگی در امریکا رتبه بندی نموده است.

جمعیت: برآورد جمعیت شهر سانتا رزا ۱۶۷،۸۱۵ نفر است.

بهترین شهر کالیفرنیا ۱۰ مورد از بهترین شهرهای ایالت کالیفرنیا

قیمت متوسط منزل: در زمان نوشتن این مقاله، قیمت میانه مسکن ​برای یک خانه در شهر سانتا رزا، ۵۹۹،۰۰۰ دلار بوده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *